Porady

Jak ujędrnić skórę?

Jak ujędrnić i wygładzić skórę, żeby znowu uśmiechać się do lustra?

Jest rozwiązanie. Zmarszczki, bruzdy, zwiotczenie skóry, nie są wyrokiem!

W Studio Natural pozbędziesz się ich szybko i bezpiecznie.

Jak?

Za pomocą zabiegu z kwasem hialuronowym.

Do każdej strefy twarzy przeznaczony jest inny rodzaj kwasu i inna gęstość i wytrzymałość. Kwas wykorzystywany do wolumetrii , czyli do poprawienia konturu twarzy, jest inny niż do ust, które są delikatne i miękkie. 

Nie można wprowadzać do ust sztywnego preparatu, który uformuję wałek, tylko wprowadzić preparat, który będzie nie wyczuwalny a doda ustom objętości ale nie spowoduję że będą twarde.

Zabiegi tego typu wymagają precyzji i skupienia. Klientki które przychodzą pierwszy raz, czasami mają obawy czy decyzja ich była słuszna i jak będą wyglądać po zabiegu. Dlatego preparat podaje powoli i pokazuje jak zmienia się twarz. 

W niektórych przypadkach lepiej podać preparatu mniej, zawsze po zabiegu można „dostrzyknąć”. 

Nasza twarz ma się „zmieniać” powoli.

Przy jednej ampułce z reguły efekt jest delikatny, subtelny, ale od razu widoczny.

Jeżeli chodzi o ból to kwestia indywidualna. Usta będą bardziej wrażliwe niż inne części twarzy. 

Można zastosować znieczulenie, ale obszar jest wtedy „zdrętwiały” i dużo trudniej się przy tym pracuję. Dlatego nie stosuję znieczuleń.

Kiedy już wykonasz zabieg efekt utrzymuję się od 6 do 12 miesięcy, wiele zależy od indywidualnych predyspozycji. Niektóre obszary np. policzki efekt utrzymuje się nawet dłużej. 

Dojrzałym Paniom nie zależy na powiększaniu ust, tylko na przywróceniu ustom jędrności i zwiększeniu ich nawilżenia. Po za tym wraz z upływem lat pojawiają się tzw. zmarszczki palacza, biegnące wokół ust i bardzo dodają lat, dlatego taki zabieg koryguję te niedoskonałości. 

Efekt po zabiegu jest subtelny i bardzo delikatny. Oto w tym zabiegu chodzi. Nie można go „przerysować” bo wtedy rzeczywiście efekt będzie nie korzystny. 

Do tego zabiegu są również przeciwskazania. Jeśli jesteś zainteresowana zobacz link do strony.

A może masz jakieś pytania ?

Napisz lub zadzwoń 

tel. 661186583

Zapraszam Serdecznie. 

Pozdrawiam Teresa Korecka 

PS.  Przed naszym spotkaniem cały gabinet zostanie dokładnie zdezynfekowany specjalnymi środkami wirusobójczymi, będzie czekało na Ciebie stanowisko zabiegowe wyposażone oczywiście w jednorazowe akcesoria, a tuż przy wejściu – jak każda moja klientka – zdezynfekujesz ręce medycznym preparatem i wypełnisz ankietę. 

 Jeśli chcesz sprawdzić zalecenia i przeciwwskazania kliknij tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *