Porady

Pierwsza wizyta u kosmetyczki

Pierwsza wizyta u kosmetyczki

Często zadajecie sobie pytanie :
,, Od którego momentu należy rozpocząć pielęgnację w gabinecie?”
Nie które z Was już jako nastolatki regularnie odwiedzają salon kosmetyczny , inne umawiają się dopiero przed ślubem , jeszcze inne ,,czekają” aż pojawi się pierwsza zmarszczka.
Tak naprawdę, jest to uzależnione od potrzeb i stanu naszej skóry warto pamiętać, że nie tylko trądzik, przebarwienia czy naczynka są wskazaniem do odwiedzin kosmetyczki. Zdrowa skóra potrzebuje również odpowiedniej troski i pielęgnacji.
Wcześniejsza odpowiednia pielęgnacja na pewno spowolni proces starzenia się Twojej skóry. Ona będzie się ,,starzała”, bo czasu nie zatrzymamy, ale dużo, dużo wolniej. Także lepiej wcześniej ją pobudzić do produkcji kolagenu, odpowiednio nawilżyć i ujędrnić niż później zwalczać obecne już zmarszczki.

Co Ci da zabieg w salonie kosmetycznym?

Z pewnością jeżeli masz przebarwienia, naczynka, zanieczyszczoną skórę, zmarszczki …. to na pewno możemy na to zadziałać.
W poprzednim wpisie pisałam jakie zabiegi możemy wykonywać po lecie, ale nie tylko, dobór
odpowiedniego zabiegu zależy oczywiście od każdej osoby indywidualnie .
Ten czas spędzony w gabinecie pomoże Ci zatem nie tylko zatroszczyć się o urodę, pozbyć się danego ”problemu” ale to też czas gdy po prostu poczujesz się zadbana i zrelaksowana. Taka chwila podczas zabiegu to najlepszy sposób na poprawę humoru.

Jak to wygląda w moim Studio Natural?

Przed każdą wizytą przeprowadzam z Tobą wywiad. Pytam o pielęgnację: jakich kremów używasz, czy robisz złuszczania ( jeżeli tak to jakie) , czy używasz maseczek , jak często to wykonujesz . Ma to na celu sprawdzenia składników aktywnych w tych preparatach, a nie firmy.Wpływ na kondycję skóry mają również ewentualne problemy zdrowotne, przyjmowanie leków, skłonność do alergii, wykonywanie wcześniejszych zabiegów.
Dopytuje się również o Twoje oczekiwania i wtedy podejmujemy odpowiednią metodę pielęgnacji .
Doradzę Ci, jakie działania przyniosą najlepsze rezultaty i odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania.
Na pewno poinformuję Cię o przeciwwskazaniach i możliwych reakcjach po zabiegu. Pamiętaj, że przed wizytą nie musisz zmywać makijażu, zrobię to przed przystąpieniem do zabiegu,
jednak po niektórych działaniach makijażu się nie powinno nakładać, ale to Cię poinformuję przed wykonaniem usługi.
SPÓJRZ!!
Zdjęcie przedstawia serię 3-zabiegów + odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa.
Tak więc, sama widzisz co daję wizyta w gabinecie kosmetycznym. Jest bardzo istotna jeżeli chcesz odpowiednio zadbać o swoją skórę.
Jeżeli masz jakieś pytania i chciałabyś zdiagnozować swoją cerę, a także zapewnić jej pielęgnację domową ?
Napisz lub zadzwoń.
Tel. 661186583
Pozdrawiam
Teresa Korecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *