Promocje

Promocja na kwiecień

Idealny kształt i piękny kolor na stałe
Niedługo okres wakacyjny, czas urlopów . (Mamy nadzieję, że obostrzenia troszkę się poluzują.) W tym czasie wszystkie chcemy wyglądać ładnie, nie martwiąc się o nasz makijaż.
 

Przygotowałam dla Was promocję. Możesz się umówić przez aplikację moment (https://www.moment.pl/studio-natural-teresa-korecka) na promocyjny zabieg „Makijaż permanentny ust” na dowolny termin (liczy się data zapisu), możesz też umówić się telefonicznie, możesz też wykupić bon i wykonać tę usługę w dowolnym terminie.

Co uzyskasz po wykonaniu zabiegu makijażu permanentnego ust?
Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu, po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Także możesz zapomnieć o konturówce i kolorowych szminkach!
 
Po pełnym wygojeniu wystarczy tylko jedne pociągnięcie błyszczyka nawet nie patrząc w lustro.
 
Korzystając z oferty makijażu permanentnego w Studio Natural możesz podkreślić kontur swoich ust wyrównując niedoskonałości w ich naturalnym kształcie. Kolor pigmentu dobierzemy do naturalnej barwy Twoich warg i Twojego typu urody.
 
Jeśli chcesz przejść taką metamorfozę i cieszyć się pięknymi ustami przygotowałam dla Ciebie niespodziankę.
 
Cena makijażu permanentnego ust to 1200zł, ale tylko teraz w miesiącu kwietniu ta cena to 799zł. Możesz również wykupić Bon i zrealizować go w późniejszym terminie.
To inwestycja , z której będziesz dumna, bo masz okazje zrealizować swoje marzenia, bo przecież zapracowałaś na to swoją ciężką pracą bycia żoną i matką.
 
Co myślisz o tym?
Podoba Ci się taka niespodzianka?
Jeśli jesteś zainteresowana zadzwoń – 661 186 583
Pamiętaj, promocja obejmuje tylko miesiąc kwiecień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *