Szkolenia

Szkolenia z Makijażu Permanentnego

PRZYJDŹ NA SZKOLENIE Z MAKIJAŻU PERMANENTNEGO!!

 Zrób ten pierwszy krok i zdobądź umiejętności niezbędne do wykonywania zabiegów na najwyższym poziomie. 

– Zdobędziesz teoretyczną i praktyczną wiedzę oraz umiejętności wymagane w zawodzie linergistki

– Nauczysz się, jak poprawnie wykonywać makijaż permanentny brwi, oczu lub ust (począwszy od analizy kolorystycznej, przez techniki rysunku wstępnego i znieczulenia, po dobór urządzenia, igieł, pigmentów oraz metody cieniowania i wypełniania skóry profesjonalnymi produktami)

– Poznasz zasady BHP w gabinecie, a także podstawy anatomiczno-dermatologiczne w kosmetyce

– Zgłębisz tajniki marketingu oraz skutecznej obsługi klienta (również „trudnego) w biznesie beauty

– Dowiesz się, jakich formalności musisz dopełnić z klientką przez zabiegiem, aby zapewnić bezpieczeństwo usługi oraz zabezpieczyć się pod względem prawnym

CZUJESZ, ŻE ZAWÓD LINERGISTKI JEST DLA CIEBIE, ALE… nie masz żadnego doświadczenia w pigmentacji skóry? Nic nie szkodzi, bo specjalizuję się właśnie w szkoleniach na poziomie podstawowym

 Umów się na mój praktyczny kurs, w którym krok po kroku wprowadzę Cię w tajniki pracy linergistki, pokażę i dokładnie poinstruuję, jak należy wykonać usługę od A do Z, jak rozmawiać z klientką, a także zorganizuję Ci możliwość treningu w postaci pigmentacji na sztucznych skórkach oraz oczywiście – z udziałem modelki!

Nazywam się TERESA KORECKA i jestem doświadczoną instruktorką makijażu permanentnego brwi, oczu i ust. MOJE SZKOLENIA SĄ NIETYPOWE – mogę śmiało powiedzieć, że jedyne takie w Polsce, ze względu na autorski model nauczania – i właśnie dzięki temu, kursantki opuszczają je nie tylko z głową pełną wiedzy, motywacją do samodzielnej pracy i dalszej nauki, ale też – co najważniejsze – z „fachem w ręku” W dodatku wyposażone w kompetencje miękkie, czyli odpowiednie podejście do klientki i umiejętność reagowania w sytuacjach kryzysowych.

 W CZYM TKWI SEKRET SKUTECZNOŚCI MOICH SZKOLEŃ?

Jestem przekonana, że profesjonalnego kursu z podstaw mikropigmentacji skóry nie da się przeprowadzić w ciągu kilku godzin, czy jednego dnia. Dlatego moje szkolenia to  AŻ 3 LUB 4 DNI INTENSYWNEJ NAUKI I TWOJEJ PRACY SAMODZIELNEJ według opracowanych przeze mnie metod treningowych. Ale to nie koniecPo moim szkoleniu nie zostaniesz od razu „wrzucona na głęboką wodę”, ponieważ po miesiącu możesz wrócić do mnie na BEZPŁATNE DOSZKOLENIE, podczas którego znów będziesz pracować z modelką, której kilka tygodni wcześniej wykonałaś makijaż permanentny. To bardzo ważne, żebyś mogła ocenić efekt swojej pracy, przeprowadzić korektę pigmentacji oraz zadać mi wszelkie pytania, jakie przyjdą Ci na myśl po szkoleniu. Dopiero dzięki temu będziesz w pełni przygotowana do rzetelnej obsługi własnych klientek na każdym etapie zabiegu.

JESTEŚ ZAINTERESOWANA? PRZYJDŹ DO MNIE LUB ZADZWOŃ!

Zapraszam, Teresa Korecka

Chcesz dowiedzieć się więcej?

WIĘCEJ INFORMACJI W ZAKŁADCE SZKOLENIA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *