PRZYJDŹ DO MNIE NA SZKOLENIE Z MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

  W moim Studio możesz odbyć rzetelne szkolenie z podstaw mikropigmentacji brwi, oczu lub ust (wybraną techniką) według mojej autorskiej metody nauczania, która pozwoli Ci zdobyć wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną (samodzielnie wykonasz aż 6 pigmentacji z udziałem modelki), a po miesiącu odbędziesz doszkolenie.

Witam.

 Też miałam ten problem …do kogo …i gdzie. Przeszłam wiele…. wiele… szkoleń. Jedne były ciekawe drugie troszkę mniej…ale z każdego coś wyniosłam i stworzyłam swój nowatorski sposób. (Jestem certyfikowanym trenerem). Brakowało mi na szkoleniu tego, że nie widziałam swoich prac. Jak wyglądają po wygojeniu, bo to jest najważniejsze. Szkolenie całościowe na początek jest zbyt ciężkim szkoleniem dla osoby początkującej bo tak naprawdę robimy tylko jeden obszar na początku. Inaczej pigmentuje się brwi, inaczej usta i jeszcze inaczej kreski. Dla osoby początkującej potrzebne naprawdę dobre szkolenie podstawowe i INDYWIDUALNE gdyż trener obserwuje Twoją prace i wyłapuje błędy…W grupie jest to nie możliwe  Wiem to z doświadczenia.

 Często po szkoleniu mamy mnóstwo pytań do trenera, a także jesteśmy ciekawe swoich prac po wygojeniu( wspominałam wcześniej o tym). Nie wszystkie trenerki prowadzą taki tryb szkoleń. Jeżeli jesteś zainteresowana.. zapraszam do mnie. W moim Studio wybierasz jeden moduł. Na szkoleniu jest dużo modelek. A po 30 dniach spotykamy się na dopigmentowaniu. Widzisz wtedy te modelki , można przeanalizować swoje prace ( jest to zarazem korekta makijażu permanentnego….czyli nowy temat…). To doszkolenie, ( bo tak naprawdę po pierwszym szkoleniu jest mnóstwo pytań). Jest wtedy okazja dopytać się, dokształcić. To dwa szkolenia w jednym.
Decyzja oczywiście należy do Ciebie.

Życzę powodzenia i najważniejsze…realizacji swoich marzeń.
Pozdrawiam,
Teresa Korecka

INFORMACJE O SZKOLENIU Z MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

.